X
X

İşe yarayan web sitesi yedeği

Otomatik yedeklemeler

CodeGuard perde arkasında çalışır. Bu, CodeGuard verilerinizin düzenli yedeklemelerini alırken onu açıp arkanıza yaslanabileceğiniz anlamına gelir.

Sorunsuz kurulum

CodeGuard bulut tabanlı olduğundan kurulumu çok kolaydır; yedekleme işlemini başlatmak için web sitenizin bağlantı ayrıntılarını eklemeniz yeterlidir.

30 Günlük Para İadesi

CodeGuard'ı deneyin ve web sitenizin güvenliğini sağlamanın ne kadar kolay olduğunu görün. 30 günlük Para İade süremiz sayesinde kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

Web Siteniz için bir Plan seçin

Uygun Bir Plan Seçin

Temel bilgiler

2.06/ay

$3.09/ay

Başlamak

Profesyonel

2.92/ay

$3.00/ay

Başlamak

Ödül

5.40/ay

$5.50/ay

Başlamak

Girişim

10.19/ay

$12.19/ay

Başlamak
Disk Alanları
1 GB 5 GB 10GB 25GB
Web siteleri
5 e kadar 10 A kadar 25'e kadar 100'e kadar
Veritabanları
- Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Otomatik Yedekleme Sıklığı
5 gün Günlük Günlük Günlük
İsteğe Bağlı Yedeklemeler
-
Öncelikli Sıralama
-
Zip dosyası indirmeleri
5 ay Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Tam web sitesi geri yükleme
3 ay Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Bireysel dosya geri yükleme
5 ay Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Fiyatlandırma

Nasıl çalışır

Web siteniz için bulut yedekleme

Web sitenizi bağlayın

SFTP/MySQL bilgilerinizi kullanarak web sitenizi CodeGuard'a bağlayın. Bağlandıktan sonra ilk yedekleme otomatik olarak başlayacaktır.

Düzenli yedekleme güncellemeleri alın

CodeGuard, web sitenizin dosyalarını ve veritabanlarını değişikliklere karşı otomatik olarak izler, yedeklemeler gerçekleştirir ve sizi e-postayla bilgilendirir.

Herhangi bir noktadan geri yükleme

Bir zip dosyası indirerek, otomatik geri yükleme gerçekleştirerek veya dosyaları tek tek geri yükleyerek web sitenizin dosyalarını ve veritabanını önceki herhangi bir yedekleme sürümüne geri yükleyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Labore minus delectus doloremque, aliquam facilis eum!6

CodeGuard, veri kaybına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma sağlayan tam otomatik bir web sitesi yedekleme hizmetidir.

CodeGuard, web sitenizin çevrimiçi olduğundan ve kötü amaçlı yazılımlardan arınmış olduğundan emin olmak için günlük izlemenin yanı sıra web siteniz için bağımsız bir site dışı yedekleme çözümü sağlar.

CodeGuard, web sitenizin günlük otomatik anlık görüntülerini alır. Bu anlık görüntüleri kullanarak sitenizin tamamını veya belirli bir dosyayı istediğiniz zaman daha önceki bir sürüme geri yükleyebilirsiniz.

Planları değiştirmek çok kolay! Müşteri alanımız aracılığıyla yalnızca birkaç basit tıklamayla disk depolama alanınızı yükseltebilir ve artırabilirsiniz.

Yedeklemeler, yedeklemeleriniz için pazar lideri esneklik ve yedeklilik sağlayan Amazon Web Services Basit Depolama Sisteminde depolanır.

Evet, yedeklemeler AES-256 Şifreleme Standardı kullanılarak şifrelenmiş olarak saklanır.

Evet, veritabanları da yedeklenebilir. Veritabanı yedeklemeleri MySQL ve MSSQL veritabanları için desteklenir.

CodeGuard, web siteniz değiştiğinde sizi yeni tehditlere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı uyarmak için izleyebilir ve e-posta yoluyla bilgilendirebilir.

CodeGuard'ın günlük anlık görüntüleri sayesinde, web siteniz saldırıya uğrarsa, istediğiniz zaman virüs bulaşmamış önceki bir sürüme geri yükleyebilirsiniz.