X
X

Kurumsal E-postanın şaşırtıcı yanı

Üstün özellikli Kurumsal E-Posta paketlerimiz işletmenizin ihtaçlarını karşılamak için yanınızda.

Yeterli Posta Kutusu Alanından Fazlası

5GB Standart E-posta depolama alanı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. En son teknolojiye sahip web posta platformumuz tarafından desteklenen tüm bu hizmetler, üst düzey posta depolama altyapımızda yedeklenir.

₺13,99/5 GB'lık Ek Depolama Alanı Alın

Artık depolama alanının tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Artık 5 GB'lık ek depolama blokları satın alarak bireysel hesaplar için depolama alanını artırabilirsiniz.

Düzenli Kalın

Takvimlerin ve Kişilerin hızlı paylaşımı yalnızca tek bir anlama gelir; daha fazlasını yaparsınız. Daha kolay, daha iyi ve daha hızlı!

Yüksek Güvenlik

İki aşamalı doğrulama, spam koruması, zararlı e-posta tarama ve e-postalarınızı son giriş IP kaydı sistemleriyle güvende tutun.

Hemen Beklemeden Başlayın

İhtiyacınız olan e-posta hesaplarının sayısını belirleyin gerisini biz halledelim. Daha büyük boyutlarda posta kutuları için iletişime geçin !

5GB/hesap
Hemen Satın Al Ek Depolama Mevcuttur
Satın alma işlemine devam edilmesi durumunda ek hizmetlerde tekrar seçim gerçekleştirilecektir.

Daha Profesyonel Görünün Ve Markanızı Gelen Kutularının Favorisi Haline Getirin

Özel bir e-posta adresiyle kurumsal imajınızı yaratın; kullanımı basit, reklamsız web postası ile ultra güvenli e-posta barındırma hizmetinden yararlanın !

Güven Oluşturun Ve Markanızı Özelleştirin

İş e-posta adresiniz web sitenizin markasıyla eşleştiğinde doğru yoldasınız demektir. Kurumsal bir görünüm için şirket e-postanızı hemen alın !

E-posta Akışınızı Bir Profesyonel Gibi Yönetin

Mevcut tüm kişisel ve profesyonel e-posta hesaplarınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Artık e-posta almak veya göndermek için zorunlu sistemlere veya cihaz değiştirmeye gerek yok.

Kesintisiz Kontrolün Tadını Çıkarın

E-posta barındırma hizmetinizi iş hedeflerinize uyacak şekilde düzenleyin. E-postaları, randevuları, takvimleri ve görevleri kişilerinizle paylaşın ve senkronize edin.

Hareket Halindeyken İş Yapın

Tüm profesyonel ve kişisel e-posta hesaplarınıza portal görünümünden erişin. Herhangi bir Windows, Android veya Apple cihazından sosyal medyadan, haber akışlarından, e-postalardan ve yoğun programınızdan haberdar olun.

Ekibinizi Ateşleyin

Pro ve Ultimate planlarıyla e-postaları, belgeleri, takvimleri, görevleri ve daha fazlasını paylaşmaya yönelik tam destekle büyüyün.

Ait Olduğunu Hisset

Profesyonel Ticari E-posta hizmetimizi yalnızca garanti etmiyoruz, bizde kullanıyoruz. 4 ülke ve üç kıtadaki 2000+ kişilik Gyro ağı mutlu bir şekilde bağlantı halindedir.

Web Sitesi Oluşturmak Çok Kolay

Web sitenizi anında oluşturun, kodlama/tasarım becerisine gerek yok. 100'den fazla tema arasından seçim yapın veya tasarımınızı özelleştirmek için sürükleyip bırakmanız yeterlidir.